Sprawdź na mapie dokąd dojeżdżamy:

Najniższa cena na Dolnym Śląsku - Wałbrzych

Rabaty dla osób pracujących jako opiekun osób w Niemczech oraz zniżki dla stałych klientów.

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Pegaz to firma transportowa, zajmująca się krajowym i międzynarodowym transportem osób. Naszą specjalizacją są przewozy osób do Niemiec – z terenu województwa dolnośląskiego i lubuskiego oraz z Niemiec do Polski.

Obsługujemy teren całych Niemiec, dojeżdżamy do dowolnej miejscowości, pod wskazany przez Państwa adres. Obejmujemy naszą obsługą cały Dolny Śląsk i województwo lubuskie – dojedziemy do każdej miejscowości, z której będą chcieli Państwo wyjechać.

Usługi nasze wykonujemy na podstawie licencji wydanej przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego oraz porozumienia Polski z Federalną Republiką Niemiec 58/2007.

By podróż naszych pasażerów była dla nich przyjemna i komfortowa, trasy obsługują kameralne mikrobusy (8 osób + kierowca), wyposażone w podwójny system klimatyzacji. Nasi Klienci potwierdzają, że wygodne busy doskonale sprawdzają się na trasach Polska – Niemcy oraz Niemcy – Polska.

Wizytówką naszej firmy są nasi pracownicy. Wykwalifikowani, uprzejmi i co najważniejsze – kompetentni kierowcy Pegaza posiadają niezbędne doświadczenie w przewozach krajowych i międzynarodowych.

Sprawne zarządzanie firmą pozwala nam zaoferować Państwu atrakcyjne, tanie przejazdy do Niemiec. Jeżeli zatem planujecie Państwo podróż busem do Niemiec zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dni wyjazdu:

Wtorki, Czwartki, Niedziele

Dni powrotu:

Środy, Piątki, Poniedziałki

Rezerwacja telefoniczna:

telefon komórkowy: 665 359 696

telefon stacjonarny: 74 818 74 64